Zdarzyło się

Archiwum wybranych prezentacji i artykułów

Z wizytą w kraju Orwella
Życie jak przed wiekami i galopujące zmiany, rozwój turystyki i braki w infrastrukturze, niezapomniane widoki i niedostępne miejsca, wojskowa junta i buddyjscy mnisi, otwarci ludzie w zamkniętym do niedawna kraju.


"z dala od..."
Nic nie musisz. Świat nie pędzi, terminy nie gonią. Nic nie trzeba zrobić "na wczoraj". Usiądź i odpocznij. Jesteś z dala od tego.
XV-lecie KFA, wystawa indywidualna w ramach Festiwalu fotografii absolwentek i absolwentów Kursu Fotografii Artystycznej

"Z Ulic Kalkuty na rajskie plaże"
Ulice zatłoczonych miast, pełne samochodów, ludzi, krów i psów oraz puste plaże Andamanów. Święte krowy, święta rzeka, święci mężowie i... święty spokój.
XV-lecie KFA, pokaz multimedialny w ramach Festiwalu fotografii absolwentek i absolwentów Kursu Fotografii Artystycznej

Stambuł i Kair.
Dwa miasta, ten sam krąg kulturowo-religijny, a jednak różne.

Indie to nie tylko kolorowy, hinduski Radżastan. To także ośnieżone szczyty Himalajów, buddyjskie świątynie czy rajskie plaże.


Spoko Maroko,
czyli podróż we dwoje przez pełne wrzawy medyny, pustynne wydmy, górskie przełęcze i bezludne plaże. I wszystko to w jednym kraju.


Zdjęcia z podróży przez indyjski Radżastan, Agrę i Varanasi. Wspaniałe siedziby maharadżów, malownicze haveli, pustynne stepy pogranicza indyjsko-pakistańskiego, święte szczury, święte krowy, święta rzeka, święci mężowie sadhu...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz